Blog

Dobre wrażenie na wejściu: tak zaaranżujesz przedpokój

Przedpokój to przestrzeń przejściowa i tak właśnie bywa traktowana – pomocniczo, trochę po macoszemu. Jednak to tutaj witamy gości i przyjmujemy wizyty odwiedzających – warto więc, by to, co zobaczą już w progu, stanowiło zapowiedź wnętrza urządzonego ze smakiem.
Czytaj więcej

Trend: ciemna łazienka. Zobacz 5 przykładów!

Moda na ciemne łazienki opanowała świat! Taką wizję trzeba jednak mądrze rozplanować. Zobacz, jak prawidłowo urządzić łazienkę w ciemnej kolorystyce.
Czytaj więcej

Turkus i szarości – sprawdzony sposób na oryginalne wnętrze

Kolory mają moc. Wpływają nie tylko na estetykę i styl aranżacji, ale także na samopoczucie i nastrój mieszkańców. Jedną z ciekawszych propozycji kolorystycznych jest turkus. Wymaga jednak odpowiedniego towarzystwa – stonowanej barwy, która uspokoi jego wyrazisty charakter. Sprawdzamy, jak prezentuje się w zestawieniu z chłodnym, surowym i wciąż popularnym kolorem w aranżacji wnętrz – szarością.
Czytaj więcej

3 pomysły na stylową aranżację łazienki

Urządzając łazienkę pamiętajmy, że jest to inwestycja na wiele lat. Jak sprawić, aby nasza prywatna strefa relaksu zachwycała dłużej niż przez jeden sezon?
Czytaj więcej

Pantone Color of the Year 2019

Nasza odpowiedź na wybór najmodniejszego koloru roku 2019 - Living Coral (16-1546) - według Instytutu Pantone. Zobaczcie, jak zaaranżować go we wnętrzu!
Czytaj więcej
1 2 3 4