Blog

Zakup mieszkania – co dalej?

Wraz z odbiorem mieszkania rozpoczyna się ważny etap dla właścicieli – urządzanie wnętrz. Od jego przebiegu zależy to, w jakim czasie będziesz mógł wprowadzić się do nowego mieszkania lub je wynająć. Podpowiadamy, jak wcielić w życie wizję o wymarzonym domu – zgodnie z projektem, założonymi terminami, bez zmartwień o zakup materiałów czy dostępność podwykonawców.
Czytaj więcej

Zaprojektuj sobie dobry sen – 3 pomysły na aranżację sypialni

Od dawna wiemy, że warunki otoczenia mają ogromny wpływ na jakość snu. W sypialni spędzamy średnio kilka godzin dziennie, ładując wewnętrzne akumulatory. Podpowiadamy, jak urządzić jej wnętrze zgodnie ze swoimi potrzebami i stylem życia. Oto trzy pomysły dla fanów naturalnych motywów, ciemnych barw oraz stylu industrialnego!
Czytaj więcej

Z wybiegów na salony - trend "color blocking"

Ostatnie 10 lat zapisało się w historii dekoracji mieszkań jako okres minimalizmu i stonowanych, neutralnych kolorów – bieli, beżów i szarości. Nadszedł czas na zmiany! Dlatego też architekci, zainspirowani trendami z pokazów mody, coraz częściej sięgają po połączenia intensywniejszych barw. Celem jest stworzenie wyrazistego wnętrza, pełnego niepowtarzalnego charakteru i nowoczesnej dynamiki.
Czytaj więcej

Dobre wrażenie na wejściu: tak zaaranżujesz przedpokój

Przedpokój to przestrzeń przejściowa i tak właśnie bywa traktowana – pomocniczo, trochę po macoszemu. Jednak to tutaj witamy gości i przyjmujemy wizyty odwiedzających – warto więc, by to, co zobaczą już w progu, stanowiło zapowiedź wnętrza urządzonego ze smakiem.
Czytaj więcej

Trend: ciemna łazienka. Zobacz 5 przykładów!

Moda na ciemne łazienki opanowała świat! Taką wizję trzeba jednak mądrze rozplanować. Zobacz, jak prawidłowo urządzić łazienkę w ciemnej kolorystyce.
Czytaj więcej
1 2 3 4 5